Новомосковські правоохоронці обговорили проблему суїцидів серед дітей

Небайдужість, спроможність надавати кваліфіковану та невідкладну допомогу, знаходити спільні шляхи вирішення проблем, проявили спеціалісти управління освіти, практичні психологи, спеціалісти служб у справах дітей, спеціалісти центру з соціальної роботи соціальних служб, медичних закладів міста Новомосковська та Новомосковського району на відкритій координаційній нараді, яка була організована керівництвом Новомосковського відділу поліції за участю представників сектору ювенальної превенції.Про це пише НОВОМОСКОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Дніпропетровській області.

Головними темами для обговорення стала проблематика залишення підлітками своїх домівок, суїцидів у підлітковому середовищі та популяризація в соціальних мережах так званих «груп смерті».

Основною концепцією засідання було те, щоб не розкручувати суїцидальний тренд, а застосовуючи спільні можливості, не допустити на території Новомосковського регіону фактів участі дітей у подібних соціальних групах, не допустити та попередити можливі суїцидальні настрої, особливо у дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході жвавих обговорень були запропоновані спільні заходи, які будуть скоординовані всіма присутніми службами на досягнення позитивного результату. В основному мова йшла про альтернативу, яка міститься у коректному наданні інформації, професійному підході з боку психологів та викладачів закладів освіти та у важливому факторі уважного ставлення батьків до своїх дітей.

Шановні батьки, приділяйте більше часу спілкуванню зі своїми дітьми, дізнайтеся більше про їх інтереси, як в повсякденному житті, так і в соціальних мережах, налаштуйте взаємодію з педагогами, у разі необхідності, не полінуйтеся звернутися за кваліфікованою допомогою психологів. Кожна дитина повинна бути почута, а батьківський обов’язок – не допустити байдужого ставлення або ігнорування висвітлених проблем

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району