Полтавщина: відділи ведення реєстру виборців готові до проміжних виборів народних депутатів

Представники ОПОРИ зустрілися та обговорили питання готовності до виборів у відділах ведення державного реєстру виборців в Пирятинському, Лохвицькому та Гадяцькому районах. Всі відділи вже активно ведуть свою роботу та поширюють серед громадян інформацію щодо можливості перевірити себе в списках виборців, повідомляє сайт Електорат.

Задля розповсюдження цієї інформації використовуються місцеві ЗМІ та офіційні сайти державних адміністрацій. Однак це не єдині засоби до яких вдаються працівники відділів реєстру виборців, щоб поширити необхідні відомості. Так представники Гядяцького ВВДРВ мають свою Facebook сторінку, створену ще на попередніх виборах, через яку дають оголошення в соціальних мережах. А в Пирятині плануються виступи голови відділу на місцевому телебаченні.

Активність виборців у використанні електронного кабінету поки є низькою. Наприклад, в Пирятині від початку року було зареєстровано всього 5 звернень через дану службу. Однак ця цифра має прогнозовано зростати з наближенням дня голосування. Працівники реєстрів відзначають, що переважно цією послугою користуються люди, які не постійно проживають в місті. Наприклад, студенти, що закінчили університет та повернулись додому. Вони й перевіряють себе через інтернет.

Як повідомили ОПОРІ в районах, місцеві ВВДРВ не мають проблем ані з матеріальними ресурсами, ані з персоналом. Більшість працівників відділів працюють в них ще від моменту утворення і стверджують, що часу на вирішення тих чи інших проблем було достатньо і на даний момент з жодними труднощами вони не зіштовхуються.

ОПОРА повідомляє, що, відповідно до постанови ЦВК №370  від 25 вересня 2015 року «заява про уточнення попереднього списку може бути подана до дільничної виборчої комісії чи органу ведення Реєстру не пізніш як за п’ять днів до дня голосування. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду».

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району