У Дніпрі випустили військовий календар: “Ведмедики” на війні

Календар ілюстровано роботами відомого військового фотокора Олександра Шульмана, повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Патріоти України

У Дніпрі випустили унікальний настінний календар про участь танкових військ України в АТО.”Цьогоріч ДніпроОДА стала мистецьким майданчиком. У холі адмінбудівлі постійно проходили фотовиставки. Найчастіше їх темою ставали події в зоні АТО, а знімки для експозицій надавали військові фотокори. Прагнемо, щоб їх роботи бачили й після закінчення виставок в ОДА. Тому започатковуємо новий проект. Випустимо серію тематичних календарів, які присвятимо розвідникам, артилерії, піхоті. Календар ілюстровано роботами відомого військового фотокора Олександра Шульмана. Його головні герої – “ведмедики”. Так танкісти із зони АТО лагідно називають свої бойові машини”, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У календарі – декілька цікавих деталей. Кожен танк прикрашає сторінку того місяця, в якому було зроблено знімок бойової машини. Сторінки календаря мають перфорацію, яка дозволяє власнику охайно відірвати позначення місяців та днів тижня. Відтак після закінчення року календар перетвориться просто на альбом з цікавими фото.

Календар вийшов накладом у півтисячі екземплярів. Частину тиражу передано бійцям на передову. Решту можуть отримати бажаючи, для цього слід заповнити заявку.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району