У Першотравенському районі обговорили економічний розвиток міста – ДНІПРО СЬОГОДНІ

У Першотравенському районі обговорили економічний розвиток міста

14 лютого відбулось засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку міста Першотравенська на період до 2020 року. В ході засідання було розглянуто результати реалізації Стратегії торік та затверджено план стратегічного розвитку міста на 2017 рік, пише ПЕТРОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Першотравенську міську раду.

 

Заступник міського голови – начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова поінформувала про результати реалізації актуалізованої Стратегії економічного розвитку міста Першотравенська за 2016 рік. За її словами, у минулому році була проведена значна робота з міжнародними грантовими компаніями. На сьогодні вже досягнуті певні домовленості з іноземними інвесторами.

Окрім того, найближчим часом місто отримає грант від міжнародної благодійної організації з Нідерландів на суму 25 тисяч євро. В основі проекту, який отримав назву «Партнерство в ім’я розвитку», полягає робота з молоддю. Вже навесні в рамках проекту будуть проведені такі масштабні заходи для міської молоді, як: конкурс «Першотравенськ має таланти», військово-спортивні змагання «Юний прикордонник», міська спартакіада «Спортивний Першотравенськ», зустріч-пікнік «Помогай-ка» для дітей з особливими потребами. А після соціологічного опитування, враховуючи побажання громадськості, буде розроблена довгострокова програма, направлена на підтримку молоді та залучення її до вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Велику кількість заходів Стратегії розвитку було виконано торік за рахунок коштів міського бюджету. Зокрема, проводились поточні та капітальні ремонти у закладах освіти, охорони здоров’я, культури та спорту. Також оновлювалась матеріально-технічна база цих закладів. Значна увага у минулому році була приділена житлово-комунальному господарству міста. Протягом року виділялись кошти на ремонт котелень, благоустрій та озеленення міста, ремонт центральних доріг та внутрішньоквартальних проїздів, обрізку аварійних дерев тощо.

Начальник відділу економіки та торгівлі Жанна Прихорчук представила для розгляду план заходів з реалізації Стратегії економічного розвитку міста на 2017 рік. Вона зазначила, що під час розробки плану враховані практично всі пропозиції, які були надані структурними підрозділами органів місцевої влади, комунальними підприємствами та іншими учасниками процесу. Поданий на затвердження Комітету план стратегічного розвитку міста складається з трьох стратегічних цілей, таких як: розвиток сильної місцевої громади, спрямований на економічне зростання та активний бізнес; якісні соціальні послуги та правопорядок; сучасна інфраструктура – якісні житлово-комунальні послуги. Кожний з цих напрямків має низку заходів та завдань, направлених на розвиток та осучаснення міста.

В рамках затвердженого плану заходів в 2017 році планується: розробка інвестиційних проектів для подання їх на розгляд інвесторів; організація та проведення конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками – 2017»; реконструкція системи зовнішнього освітлення; капітальний ремонт каналізаційних мереж міста та ділянок зовнішнього водопостачання; реконструкція паркових зон та центральних вулиць міста тощо. Окрім того, буде продовжена робота з ремонту будівель та приміщень комунальних закладів міста та покращення їх матеріально-технічної бази, ремонту міських доріг та тротуарів, котелень та покрівель житлових будинків, благоустрою міської території тощо.

План стратегічного розвитку міста має велике значення для громади, бо реалізація його заходів спрямована на укріплення економічного потенціалу міста та забезпечення комфортних умов для проживання першотравенців.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*